TV Trwam na żywo

TV Trwam to polska stacja telewizyjna, której głównym celem jest dostarczanie widzom wartościowych treści zgodnych z nauką katolicką i chrześcijańskim podejściem do życia.

TV Trwam jest jednym z ważnych graczy na polskim rynku medialnym, oferującym treści oparte na wartościach katolickich. Stacja została założona i jest prowadzona przez Stowarzyszenie Lux Veritatis, a jej programy skupiają się na promowaniu wartości rodzinnych, etycznych i społecznych.

Główną misją TV Trwam jest dostarczanie widzom treści edukacyjnych, kulturalnych oraz wiernych dziedzictwu katolickiemu. Stacja stawia sobie za zadanie wspieranie rozwoju duchowego i moralnego widzów, propagowanie uczciwości, solidarności oraz inspirowanie do pozytywnych działań na rzecz społeczności.

TV Trwam prezentuje różnorodne programy, w tym transmisje mszy świętych, programy edukacyjne, dyskusyjne, a także produkcje kulturalne. W ofercie stacji znajdują się również informacje i publicystyka, które starają się ukazywać aktualne wydarzenia w świetle wartości chrześcijańskich.