Bazylika Świętego Józefa w Poznaniu
Bazylika św. Józefa i klasztor karmelitów bosych w Poznaniu – barokowa świątynia znajdująca się w Poznaniu, w dzielnicy św. Wojciech, na Wzgórzu św. Wojciecha, naprzeciwko kościoła św. Wojciecha.

Transmisje Mszy Świętej

Dni powszednie:
7:15, 11:30, 15:30 (oprócz sobót oraz lipca i sierpnia), 18:00
Niedziela i święta:
8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 19:00

Dane kontaktowe

Adres parafii:
Klasztor Karmelitów Bosych
ul. Działowa 25
61-747 Poznań

Strona www: https://poznan.karmelicibosi.pl/
Telefon: 618529293
E-mail: poznan@karmelicibosi.pl


Intencje o modlitwe:

Złóż intencje o modlitwę. Podczas transmisji mszy świętej, możesz poprosić o intencje w swojej sprawie. Prośba o modlitwę zostanie włączona do wszystkich próśb w trakcie mszy, prosimy uczestników mszy o modlitwę za poniższe intencje. Prosimy składać intencje tylko w trudnych sprawach.

Udostępnij transmisje:

 

Aby uruchomić transmisję live z kościoła, proszę wcisnąć przycisk "Play" (często symbolizowany jako trójkąt), a następnie odczekać chwilę na załadowanie się streamu. Czas oczekiwania może wynosić nawet 1-2 minut, w zależności od jakości łącza internetowego.

Jeśli transmisja zacina się lub występują problemy techniczne z odtwarzaniem, upewnij się, że masz stabilne połączenie internetowe. Jeśli problem nadal występuje, spróbuj odświeżyć stronę (naciskając klawisz F5 lub klikając ikonę odświeżania w przeglądarce) lub skorzystaj z innej przeglądarki.

Do poprawnego odtwarzania transmisji wymagany jest min. Windows 7 oraz przeglądarka internetowa w najnowszej wersji (zalecamy jedną z następujących: Chrome, Firefox, Opera, Safari)

Jeśli doświadczasz trudności z oglądaniem transmisji, skontaktuj się z naszym działem wsparcia technicznego pod adresem: transmisje@mszelive.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *